Oversized

Velikonoce jsem měla ráda jako dítě, rodiče mi schovávali sladkosti na zahradě a já jsem je společně s ostatními dětmi hledala. Paradoxně jsem je téměř nikdy nesnědla, protože jsem je sbírala, měla jsem poličku, kde byli ti nejhezčí zajíci a čokoládová vajíčka. Později jsem však přišla na to, že Velikonoce zas tak super svátek nejsou, když Vás během jednoho dne zmlátí deset chlapů, polijí Vás ledovou vodou a vy jim za to máte ještě něco dát…Takže jsem se rozhodla, že, tento svátek „slavit“ nebudu. A pokud jednou budu mít děti, budu jim schovávat sladkosti stejně, jako to dělali naši mně, žádné mlácení nepřipadá v úvahu…Jak to máte s Velikonocemi Vy?
I used to enjoy Easter as a child, my parents would hide candy in the garden and I searched for them with other children. The paradox is that I would never actually eat them, because I collected them and I had a shelf where I put the cutest bunnies and chocolate eggs. It was later that I found out Easter isn’t such a cool holiday, when in one day ten guys beat you, spill icy water all over you and you are supposed to give them something on top of that… So I decided I won’t “celebrate” this holiday. And if I have children one day, I will hide candy for them like my parents used to do for me, but any beating will be out of the question… How do you feel about Easter?
Hanka

Hanka:
Boots Bershka
Shorts Zara
Jumper Zara
Bag LV
Sunglasses Ray Ban

28 thoughts on “Oversized

 1. 28 Bře on 2013 at 0.10

  Do mých 15 mě hned ráno zmlátili, polili vodou a já musela rozdávat čokolády, koupené za své kapesné. ''Vtipné'' to bylo jednou, pak už ne, takže taky neslavím a čokoládu si raději sním sama…

 2. 28 Bře on 2013 at 0.35

  Ano, ano a ještě se usmívat a za tu potupu nadělovat čokoládu a panáky. Nikdy jsem tohle na Velikonocích neměla ráda a nepřesvědčily mě ani pohádky o tom, že to třískání pomlázkou je pro mou krásu.
  Ještěže můj táta nikdy doma pomlázku na výprask neměl a tak si z dětství pamatuju barvení vajíček, trhání kopřiv na nádivku a dobroty na stole.

 3. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 2.42

  Je to zvyk, který by se měl udržovat, podobně jako Vánoce, masopusty a další. Naší společnost to obohacuje. Ale nějak smysluplně. Jít seřezat ženský a ožrat se u toho mi tento "zvyk" znechutilo na tolik, že chci, aby byly Velikonoce rychle pryč. Už od dětství na koledu nechodím ani v rámci rodiny, pomlázky nepletu ani nekupuji. Ale barvení vajíček, pečení sladkostí, masa a taková ta jarní výzdoba a atmosféra, to je docela fajn.
  Aleš

 4. 28 Bře on 2013 at 7.28

  já Velikonoce nesnáším, nechápu to, proč bych měla rozdávat nějaký čokolády za to, že mi dal někdo na zadek..fakt nepochopitelný…
  a moc ti to sluší, ty boty jsou dokonalý!♥

 5. 28 Bře on 2013 at 7.46

  Neslavím je, ignoruji, mlácení holek mne nikdy nebavilo!

 6. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 8.01

  Moc černý, Verči to pončo slušelo víc..:) a Velikonoce taky nemám ráda..

 7. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 8.45

  Já Velikonoce ráda docela mám…ale u nás se nikdy žádné mlácení neodehrávalo, chlapi z rodiny dávali vždycky "výprask" jen symbolicky. A tak by to mělo být – holka se má vyšlehat, aby byla zdravá a ne mlátit hlava nehlava.

 8. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 9.28

  Velikonoce mi nevadí, je mi přes 30, ale vždy jsem dostala pomlázkou jen decentně. Panáky jsem nalévala jen párkrát, pak už jsem řekla, že u nás ho prostě nedostanou, možná to bude i tím, že mám doma malého kluka a představa, jak se může po pomlázce domů vrátit, mě trochu děsí:-)A hlavně si myslím, že každý má Vánoce i Velikonoce takové – jaké si je udělá a mít je chce:-)
  Lenka

 9. 28 Bře on 2013 at 9.36

  Velikonoce se od jisté doby u nás v rodině ignorují. Outfit se mi líbí. Černá je na tobě skvělá 🙂 V.

 10. 28 Bře on 2013 at 9.39

  U nás se Velikonoce nijak neprožívají; táta na to vůbec není, takže pro mě to žádnej stres naštěstí není. Akorát mě mrzí, že je venku tak hnusně..Velikonoce mám spojený s tím, že jedeme na chalupu, svítí sluníčko, všechno už je zelený..a tenhle rok tuhle atmosféru bohužel absolutně necítím :((

 11. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 10.07

  něco je na tobě jinak…a není to první tvůj post, u kterého mi to tak připadá

 12. 28 Bře on 2013 at 10.13

  Jedině unáva ze zimy, kterou nesnáším :)…jinak je u mě vše při starém :).

 13. 28 Bře on 2013 at 10.28

  Velikonoce nemám ráda, ale pro potěšení příbuzných se ještě musím nechat zmlátit…

 14. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 11.10

  Velikonoce nesnáším, nebo spíš nesnáším to, jak je vidí chlapi. Příčí se mi představa, že mě někdo zmlátí (a to opravdu ne decentně) a já mu za to dám vajíčka, co jsem hodiny zdobila a ještě čokoládu. Navíc "bič" jsem na sebe musela plést sama, protože to u nás chlapi neumí. A u kamarádky, která bydlí na vesnici, se navíc všichni ožerou a válí se jim po zahradě.

  Neslavím je, vajíčka si nabarvím sama pro sebe, protože mě to baví, udělám výzdobu a i ty čokolády nakoupím, ale jakmile by se jen přiblížil někdo s pomlázkou, tak poletí.

 15. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 11.53

  Já mám celou rodinu na venkově, takže když jsem byla mladší tak jsem tam jezdívala na různé svátky…a díky tamnímu "slavení" Velikonoc se mi tyto svátky už jako malé dost znechutily (takové jako omotávání pomlázky oboustrannou lepicí páskou aby to bolelo JEŠTĚ VÍC s tradicí vážně nemá nic společného) takže je taky už dlouho neslavím. Líbí se mi slavení v Německu, mají tam tzv. Osterhase který přesně jak píšeš schová sladkosti po zahradě a děti to pak hledají. Já pro radost (pro sebe a pro naše) vždycky upeču beránka a nabarvím vajíčka a to je celé :o) Winnie

 16. 28 Bře on 2013 at 13.29

  Ne, prostě to poncho se mi nelíbí :-(( Jinak by boty a kabelka jsou úžasný!! Musím se po těch botách podívat :-))

 17. 28 Bře on 2013 at 15.36

  veľká noc je u nás hlavne časom, kedy sa stretne celá rodina, ale od šibania sme upustili, určite aj ja budem svojim deťom schovávať vajíčka, je to pekný zvyk:)
  mne sa pončo naopak veľmi páči a rovnako celá kombinácia:)

  lapkindressbox.blogspot.sk

 18. 28 Bře on 2013 at 15.38

  Mám stejný názor, jako většina zde uvedených. Mám tátu a dva bráchy, takže Velikonoce byly vždy utrpením. Už pár let je ignoruju a vůbec neslavím. V barvení vajec také nevidím žádný smysl. Pokud budu mít někdy děti, tak je rozhodně nepovedu k tomu, aby se tento svátek slavil tím, že by chlapy měli bít ženy.

 19. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 17.17

  Velikonoce vysloveně nesnáším. Když si vzpomenu na ty vylitý mozky, jak se smějí s pomlázkou v ruce jak ta boží hovádka mezi dveřmi, otvírá se mi kudla v kapse.

 20. Anonymous
  28 Bře on 2013 at 20.01

  ja som z dediny a i ked sa mi to nepaci,tak proste len preto,ze su to tradicie,sa snazim ich dodrzat,uz len z tej ucti voci nasim predkom.prajem pekne a pozehnane sviatky

 21. 28 Bře on 2013 at 21.53

  Skvělá kombinace, která ti moc sluší. To pončo je skvělé!
  Velikonoce slavím, ale v klidu – nazdobím vajíčka, přítel mi opravdu jen lehce vyšupe, ale někdo mi chtít seřezat pomlázkou a ještě pak chtít panáka nebo něco jiného, tak ho poženu. 🙂

 22. 29 Bře on 2013 at 10.24

  Botky jsou nejvíc!

 23. 29 Bře on 2013 at 23.17

  jsem na horách, jezdim po kopcích (zadek mě teda bolí i bez pomlázky:D) a jelikož tu nikoho neznam, tak mě asi ani nikdo nepřijde zmlátit…prostě ideal=)

 24. Anonymous
  07 Dub on 2013 at 17.15

  Ahoj, prosímtě, jaký přesně typ ray-banek máš?

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.