LUSH products

Dnes bych Vám ráda představila tři produkty, které se mi osvědčily a mám je moc ráda. Má pleť rozhodně není kvalitní, trápí mě občasné akné, rozšířené póry a červené fleky. Mám v podstatě normální až smíšenou pleť, nijak zvlášť se mi však nemastí ani nevysušuji, používám li ty spravné produkty. Jak už jsem tady psala několikrát, vyzkoušela jsem mnoho produktů a značek, některé byly katastrofální, jiné neodpovídaly ceně nebo byly prostě průměrné. Kosmetika Lush mi vyhovuje, baví mě její jednoduché balení, není zbytečně předražená, není příliš parfémovaná a hlavně funguje.
 
Tři produkty LUSH, které zbožňuji:
 
1. LUSH ULTRA BLAND odličovač: tento výrobek se jako většina výrobků prodává jak v malém, tak ve velkém balení. Cena produktu je 285 Kč pro 45 ml. Jedná se o velmi účinné odličovadlo, které odstraní i voděodolnou řasenku nebo linky. Vyhovuje mi, že opravdu odlíčí a to hloubkově, navíc zanechá tvář sametově hebkou. Po prvním nanesení se může zdát, že je příliš mastný, ale je to opravdu jen prvotní pocit, protože pleť se mi opravdu nemastí. Odličovač nanesete na suchý obličej prsty a rozetřete jako krém, posléze obličej setřete vatovými tampóny, které doporučuji namočit v horké vodě :).
2. TEA TREE WATER: Tento produkt používám jako tonikum ráno a večer, buď jej nastříkám přímo na obličej pro osvěžení nebo na vatový tampón. Opět si můžete vybrat ze dvou velikostí balení, to menší stojí 145 Kč. Tea tree lehce stahuje póry a je zanechá pleť vyčištěnou a svěží. Opravdu doporučuji vyzkoušet :).
3. VANISHING CREAM: tento krém používám na den i noc, protože nemá žádné SPF a tím pádem pleť v noci nezatěžuje. Je velmi příjemný, bez parfemace, rychle se vstřebává, hydratuje, ale nemastí pokožku. Jeho cena je 870 Kč. Pokud máte problémy s pletí, tak ho vyzkoušejte, mi opravdu pomáhá.

 

Krásný den všem,

 
Hanka 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.