Home / 2013 / Únor

Tygřík

Když jsme objednávaly novou kolekci, zamilovala jsem se právě do této mikiny a vyloženě si ji vyřvala. Pochází z Los Angeles a je to jeden z mých nejoblíbenějších kousků, které momentálně na e-shopu máme. Sice to není Kenzo, ale mi se líbí a myslím, že mi bohatě vystačí. Už se nemohu dočkat na kombinace se sukní, kalhotami, šaty atd. Hned jak budu moci vyrazit v lodičkách, oblékám černou koženou pouzdrovou sukni, tuto mikču, Louboutinky a hurááá do města :)…Prostě už té zimy bylo dost a já se nemohu dočkat jara, až odložím kabát a budu si moci obout balerínky, až nebude vítr tolik studený a sluníčko začne zase hřát :). V botníku už na mě čekají nové botky, které jsem Vám ukázala na instagramu a spousta jiných jarních věcí, které už chci nosit a ne se na ně jen dívat. Na co se těšíte Vy? Už jste si něco koupily a nebo čekáte na lepší počasí? 

When we were ordering the new collection, I fell in love with this sweatshirt, which is from LA originally. It has become one of my favorite pieces lately. You could get one as well on our e-shop. Althought it’s not the Kenzo one, I really like it since there’s so many possibilities and combinations how to wear it. With skirts, pants, dresses etc. As soon as I can go in pumps, I will wear my blafl leather skirt with this great sweatshirt and my Louboutin heels. I just got tired of the continous cold wheater here so that’s the reason why I am so excited about spring coming soon. There will be no warm coats neccessary and I can wear my flats again. I am really looking forvard going out without the cold disturbing wind and enjoying the shiny sun again. What are you guys looking forward to? Have you already bought something for the next season or waiting for better weather? (by Petra P.)

Hanka

Mentolka a step


        Posledním úlovkem ze slev je tento mentolový svetr ze Zary. Je teplý, mohutný a já se tak můžu cítit jako pořádná mentolka :). Topshopácké boty jsem si pořídila online teprve nedávno a zjistila jsem, že se v nich nedá moc dobře chodit. Ne že by nebyly pohodlné nebo stabilní, ale při každém mém kroku strašně klapou :). A ne neumím stepovat :). Jakože fakt je ten zvuk neskutečně hlasitý a není to způsobeno chůzí. Takže mám dvě možnosti, buď si zvyknu na nechápající pohledy ostatních, a nebo botky zůstanou v botníku. No, předpokládám, že u mě zvítězí ta první možnost, protože jsou prostě skvostné a fakt pohodlné. 
       PS: Sledovali jste předávání Oscarů? Jaký model považujete za nejlepší/nejhorší? U mě jednoznačně vítězí Amanda Seyfried v šatech Alexander McQueen či Charlize Theron v bílé róbě z dílny Dior Haute Couture. Naopak zklamáním pro mě byla sama o sobě nádherná Anne Hathaway. Ani její krása bohužel neodpoutala pozornost od špatně padnoucích a zmačkaných šatů z dílny značky Prada.

Veronika

Read more …