Milovnice bižu

               Když jsem byla malá, nosila jsem snad všechny tretky, které se daly koupit. Narvala jsem si do uší všechny druhy náušnic a bylo mi úplně jedno, z jakého kovu jsou. Posléze mi uši natekly a hnisaly tolik, že dnes naopak náušnice nemůžu nosit vůbec. Letos je mi to obzvláště líto, protože jsou v módě výrazné barevné náušnice, které vypadají naprosto úžasně, o těch si však můžu nechat jenom zdát. Od všelijaké bižu jsem postupně přešla ke stříbru, bylo období, kdy jsem na krku nosila tlustý stříbrný řetěz s velkým srdcem, připomínal trochu obojek našeho psa, a ruku mi zdobil stejně mohutný náramek. Časem jsem dospěla k závěru, že stříbro není má parketa a usadila jsem se u zlatého kovu, který mi jde více k barvě vlasů a pleti. Nemluvím ale jen o zlatě, většinu šperků, které doma mám, jsou tretky naší tetky. Ulítávám na náramcích a mohutných náhrdelnících. Prsten nosím jen jeden a je to vlastně jediný kus zlata, který na sobě momentálně mám, časem bych si přála ještě jeden na druhou ruku, už přesně vím, jak by měl vypadat, zlatý náramek na levou ruku a jsem spokojená jak blecha v kožichu. Jaké šperky nosíte Vy? Jaký šperk je Váš vysněný?
            When I was little, I used to wear all sorts of trinkets. However, nowadays I can’t wear earrings anymore, as when I was younger I used to put on so many of these and didn’t really care which material they were made of, so consequently my ears got all swollen and started festering. I really miss it, especially this season, when all the bold, colourful statement earrings look so adorable. As the time went by, I switched from the bijouterie to silver. In fact, at some point I even used to wear a chunky silver chain with a huge heart (which kind of resembled our dog’s collar) and a similar bracelet. Nonetheless, I came to the conclusion that gold goes much better with my hair and skin tone than silver. However, don’t let me fool you, trinkets are still the vast majority of all the jewellery I own. While I get really excited about bracelets and statement necklaces, I wear just one ring, which is actually at the same time my only piece of gold I put on, lately. Nevertheless, I’ve already picked one more ring and bracelet, which would make me as happy as ever. What sort of jewellery do you wear? Have you got a “dream-come true” piece? (by Andrea, thanks :))

Hanka 🙂

Hanka:
Boots Zara
Jeans Joe’s
Shirt Zara
Hat HM
Bracelets DKNY
Watch River Island
Sunnies Ray-Ban

28 thoughts on “Milovnice bižu

 1. 07 Lis on 2012 at 19.21

  Všechno je perfektní! Ale košile fakt nejvíc. 🙂

 2. 07 Lis on 2012 at 19.30

  Úžasný klobouk!

 3. 07 Lis on 2012 at 20.06

  mám podobnú 🙂 som na ňu hrdá :D:D:D

 4. 07 Lis on 2012 at 20.46

  Taky mam takovou košili. Jen zelenou. Vypadá prostě výborně 🙂

 5. 07 Lis on 2012 at 21.15

  hodně podařený outfit;)

 6. 07 Lis on 2012 at 21.39

  z bižuterie mi taky hnisají uši 🙁 a neskutečně mě to štve..
  Moc Ti to sluší!! Taky mám teď zálusk na zlaté doplňky, jako první chci pořídit hodinky a náušnice 🙂

 7. 07 Lis on 2012 at 22.46

  vždycky jsem tvrdila jak nesnáším zlato atd. a najednou jsem zjistila, že se mi na mě nelibi nic jinyho než 'zlato', respektive kov zlaté barvy.. nevím čím to.. asi to zlato má fakt něco do sebe:D

 8. 08 Lis on 2012 at 0.28

  Doporučuju nalakovat to, co jde na kůži, průhlednám lakem. Poradila jsem to kamarádce a pomohlo, ale lak se musí obnovovat.

 9. Anonymous
  08 Lis on 2012 at 6.41

  holky nejste ted nekde v Americe? 🙂

 10. 08 Lis on 2012 at 7.24

  ty kalhoty jsou geniální!
  vážně miluju zvony, jedny starší doma ještě mám. strašně mě štve, že se v normálních obchodech teď nedají sehnat – všude je to přecpané jen slimmkama :oX

  jinak na příměsi, které se dávají ke kovům (hlavně k bižuterii) mám alergii takže musím být dost opatrná co se bižu týče :o( a bohužel i levnější stříbro v sobě obsahuje nějaké ty příměsi, které ale výrobci neuvádějí takže koupit si stříbrný šperk je trošku loterie. zlato je jistota, ale bohužel nemám moc zlatou ráda – tak mám alespoň jeden prstýnek z bílého zlata.

 11. 08 Lis on 2012 at 8.22

  Moc ti to sluší!:) Ten klobouk je fakt krásný!
  vik-ladyla.blogspot.cz

 12. 08 Lis on 2012 at 8.43

  Hani, mluvíš mi úplně z "duše". Když jsem byla poberta, tak jsem na sebe navlékla (co se týče bižu) cokoliv, od plastových šperků, až po výrobky z neidentifikovatelných materiálů – hlavně čím víc jsem jich na sobě měla, tím lépe. Momentálně nosím pravidelně pár stříbrných prstýnků, které mám na památku a jeden stříbrný náramek – tyto šperky skoro nesundávám, neb pro mě mají citový význam. I přestože jsem ještě před pár lety "zlato" odsuzovala, pomalu ale jistě se mi začíná zamlouvat, asi se po nějakém tom "zlatém" šperku brzy porozhlédnu;)

 13. 08 Lis on 2012 at 8.49

  Nosím zlato a v uších zlatou bižu. Už jsem se umoudřila, stříbro mi fakt neslušelo 🙂

 14. 08 Lis on 2012 at 9.14

  Mojej sestre tiež hnisajú z bižutérie uši…ale treba si len nájsť vhodnú bižutériu..tá ktorá neobsahuje nikel…napríklad Avon má všetku bižutériu bez obsahu niklu …a od náušníc z Avonu má uši v poriadku…nechcem robiť reklamu, ale naozaj je to pravda
  Petra
  http://lifeismystyle.blogspot.sk/

 15. 08 Lis on 2012 at 11.14

  Hani, krásné, krásné. Jednoduché a stylové. Přesně podle mého gusta :). Bižuterii zbožňuji. Nedám dopustit na výrazné náhrdelníky, stylové prsteny a náušnice. Jsem alergická na nikl, takže pro mě jedině bezniklová bižu. Dříve jsem nosila stříbro, ale to jsem díky bižu na nějakou dobu "odstavila". K zlatu zatím nějak netíhnu, ale k zlatavé barvě bižu ano, je to paradox 🙂

 16. 08 Lis on 2012 at 17.31

  Tá košeľa je super a genialne k tomu idu tie hodinky s náramkami. Ja nosím už nejaký ten čas viac zlato ako striebro a to som kedysi zlato nemohla ani vidieť. Teraz sa mi vak páči oveľa oveľa viac.

 17. 08 Lis on 2012 at 18.49

  Muzu se zeptat, kde je to focene? 🙂

 18. Anonymous
  08 Lis on 2012 at 19.35

  V L.A.

 19. 08 Lis on 2012 at 19.51

  Skvělá kombinace, hlavně košile nemá chybu! 🙂
  Já ulítávám na náramcích a všelijakých věcech na krk. Bohužel náhrdelníky, řetízky apod. si musím odpustit, z jednoho se mi udělal ekzém na zadní části krku, který ještě úplně nezmizel. Prstýnky nosím dva sříbrné a pak hodinky, bez těch jsem jako bez ruky.
  A vysněný kousek? Cartier Love Bracelet, Hermes Collie Chien a klasický náhrdelník a náramek od Tiffanyho. 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.