Home / 2012 / Srpen

Tom!

        Pro někoho možná trochu vulgární triko, ale když je na něm Tom Ford, kdo by odolal, že? 🙂 Je od italské značky My t-shirt, kterou nabízí pražský butik Space a včera, kdy ještě nelilo jako z konve, mi v něm bylo docela příjemně. Škoda, že jsem si triko neoblékla už den předtím, kdy jsem absolvovala několikahodinový maraton po pražských úřadech. Tom by za mě alespoň imaginárně vyjadřoval mou náladu. Po dvou hodinách, které jsem strávila v bance kvůli chybnému nastavení mého účtu, jsem myslela, že horší už to být nemůže. Z omylu mě ovšem vyvedli na pražském magistrátu, finančním úřadu a pražské správě. Některé věci prostě nikdy nemůžou začínat hladce…

Veronika

Read more …

Mr. Vuitton knows

Myslím, že každá z nás chce mít krásné zdravé vlasy, ovšem dosáhnout toho, je někdy pořádná fuška. Já jsem vyzkoušela řadu přípravků a postupů, nejvíce se mi však osvědčila kvalitní péče a dobré produkty. Přestala jsem vlasy úplně fénovat, žehlím opravdu výjimečně a pravidelně zastřihuji konečky. Myslím, že důležité také je, nemýt si hlavu příliš často, protože šampóny vysušují, takže ideální je mýt si vlasy dvakrát až třikrát týdně. Já si navíc před každým mytím vmasíruji do konců balzám nebo olejíček na vlasy, aby se nevysušovaly a méně lámaly. Mezi mé oblíbené produkty patří maska na vlasy Kérastase Architecte pro zničené vlasy, šampón Dove pro suché vlasy a olej Kérastase. Ale protože tyto produkty používám opravdu dlouho, ráda bych teď vyzkoušela něco nového. Máte zkušenosti se značkou Alterna nebo Label.m? Máte nějaké tipy pro krásné zdravé vlasy? Jaké jsou vaše oblíbené produkty?

Hanka 

Read more …

Vest

        Béžová vesta mi ležela ve skříni už od jara a já pořád nevěděla co k ní. Byl to jeden z těch klasických unáhlených nákupů. Minulý týden jsem se rozhodla vyzkoušet vestu v kombinaci s bílým tílkem a šortkami. Myslím, že tato varianta docela funguje. 
     Momentálně si užívám (doufám že ne) poslední letní dny a potřebovala bych od vás poradit. Máte tip na dobrý krytý plavecký bazén v Praze? Nemyslím koupaliště ani aquaparky :). 

Veronika

Read more …