Home / 2012 / Červen

Skulls

   Představuji Vám můj další přírůstek do sbírky šátků od Alexandera McQueena. Opět lebky, ale v jemnější tmavě modré verzi. Mám ho doma již delší dobu, ale na sobě jsem ho měla poprvé právě s těmito šaty. Gladiátorky Steve Madden jsou momentálně nejpohodlnějšími botami v mém botníku. V tom vedru, které teď venku panuje, se raději ani neodvažuji nazout podpatky. Nesnáším pocit těžkých nohou a v létě po celodenním chození na něj bohužel docela trpím :(. 

     I want to introduce you another addition to my collection of scarves from Alexander McQueen. The skull print again but in more subtle dark blue version. I bought it some time ago but this was the first time I wore it. Flats from Steve Madden are currently most comfortable shoes in my closet. In this hot weather, which is now outside, I dont dare to put on heels. I hate the feeling of heavy legs in the summer after all day but unfortunately I suffer for them :(.

Veronika

Read more …

In colors

         Většinou se snažím pravidelně třídit šatník, vyřazuji věci, které nenosím nebo které jsou zničené. Někdy najdu něco, co jsem vůbec neměla na sobě, jindy mám radost, že objevím to, na co jsem už dávno zapomněla. Protože v poslední době hodně cestuji a mým nejlepším kamarádem je kufr, omezila jsem také nákupy. Když vidím hezké černé boty, řeknu si, že mám doma jiné černé a že rozhodně není možné sbalit si na cesty všechny černé boty a je tedy zbytečné si kupovat další. Už tak musím oželet spoustu jiných věcí. Nesnáším, když pak někam dojedu a zjistím, že jsem něco zapomněla nebo si sbalila něco, co vůbec neupotřebím. Obecně jsem strašně špatný balič, snažím se nesmyslně nacpat do kufříku celou skříň, i když předem vím, že je to nemožné. Nejhorší je kosmetika, která váží snad tunu, lodičky a neskladné kabelky. Některé nenosím třeba jen proto, že je jednoduše nelze sbalit a proto zůstávají doma…

Mostly I try to sort my wardrobe regularly, I disable all the things, which I’v not wear for a long time or which are damaged. Sometimes I find something, what I’v not wear yet or I find something, what I’v already forgot that I bought. I have been traveling a lot, so I can’t shop too much anymore. There is any possibility that I can pack everything, so when I see some nice shoes, I start to think about others shoes at home and about my luggage. On the other hand I hate the situation, when I came somewhere and I found out, that I forgot something at home. I really hate packaging. Every time I try to pack all my wardrobe, in spite the fact that I know, that it is impossible. I hate to pack my cosmetic bag, which is so heavy or shoes and bags, some of them are still at my home, because it is impossible to pack them into the luggage…

Hanka

Read more …

Říp

        Kdykoliv můžu vypadnout z centra, jsem za to ráda. Miluji hory a ty české obzvlášť. Nejsem lenoch a místo válení se u moře dávám přednost poznávacím zájezdům a tůrám. Minulý víkend jsem vyjela se psem za Prahu na Říp a díky krásnému počasí jsme měli docela výhled. Když jsem naposledy byla v Zaře, zamilovala jsem se do bílých lehce odrbaných šortek. Myslela jsem, že brzy půjdou do slev, ale v Zaře stále nic nenasvědčuje tomu, že by už brzy měly  vůbec nějaké slevy vypuknout. Tak jsem si je koupila dřív a do nadcházejících parných dnů se mi budou hodit. 


        I am grateful for every moment when I can get out of the Prague center. I love the mountains and especially the Czech ones. I’m not a lazy person and instead of rolling on the beach I prefer tours and trips. The last time when I was in Zara I fell in love with the slightly ragged white shorts. Next weekend they will come a handy. It will be crazy hot!


Veronika

Read more …