Home / 2012 / Duben

Trash me :)

      Není nad jednoduchá trička, které můžete nosit celé jaro, léto, podzim, i zimu. Pokud na nich jsou lebky, tím lépe, mám pro ně slabost. Tohle je z obchodu Space. Dlouho jsem se rozmýšlela nad tím, které si vezmu, protože jsem se neuměla rozhodnout, což je v poslední době můj problém číslo jedna. Nejsem si jistá co chci, zda to vůbec potřebuji a tak dále. Jste na tom podobně nebo patříte k těm jedincům, kteří přijdou, nerozmýšlí a berou :). Pocvokované Conversky jsou miláčci, jen už jsou trošku špinavé a otázkou je, jak je vyčistím. Mám strach je dát do pračky. Máte někdo nějaké rady, jak je opatrně vyčistit, aby se nezničily?
        P.S. Přidaly jsem pár nových věcí do našeho e-shopu…:)

     I really like all the basic T-shirts, which you can wear in spring, summer, autumn and in winter. If these T-shirts have skulls, than I just have to have them. This one is from the boutique called Space. Where I was there, I couldn’t decide which one I should take, because all of them were very nice and cool. In last time I am just asking myself if I really need this thing or If I really sure that I want it, Do you have similar problems as I do? Or Are you a decisive person? My Stuuded covers are my lovers, but they are already dirty and the question is how I should clean them? Do you have any tips? 

Hanka 

Read more …

Orange and White

     
     Oranžová barva. Ne každý ji snese, ale u mě v šatníku prostě nemůže chybět. Když teď nad tím přemýšlím, tak mám ráda opravdu všechny barvy. Jen samozřejmě záleží na odstínu. Už delší dobu si postupně rozšiřuji sbírku svých rtěnek. Posledním přírůstkem je právě lehounce oranžová rtěnka od MACu. Nevím proč, ale výrazně namalované rty se mi líbí více, než výrazně namalované oči. Miluji všechny odstíny rudé, béžové a teď i lehce meruňkové. K výrazné rtěnce samozřejmě patří decentní líčení, ale to je myslím všem známé. Sytě namalované rty jsem vždy považovala u žen za symbol ženskosti a zároveň síly. Škoda, že nepotkávám běžně moc žen, které by výraznější rtěnky nosily. Jak to máte vy? Kouřové líčení x rtěnky?


      Orange color. Not everyone can tolerate it but these color can not miss in my closet. Now when I think about it I really like all colors. Of course it depends on the shade. Lately I extend my collection of lipsticks. The latest addition is lightly orange lipstick from MAC. I do not know why but I like more significantly painted lips than well painted eyes. I love all shades of red, beige and now slightly apricot. I have always considered women with rich painted lips as a symbol of femininity and strength. Too bad I do not usually see many women with significant lipstick on their lips. How do you have? Smoke eyes x red lipstick?

Veronika

Read more …

Some neon colors

       Mám období bez podpatků. Kupuji ve velkém tenisky, žabky a baleríny. Mé nohy už asi potřebují odpočinek :). Loni to bylo přesně naopak, nenosila jsem nic jiného než platformy a jehly. Alespoň teď budu mít sbírku od všeho něco…:) Čemu dáváte přednost Vy?
       A protože se blíží léto, začínám se těšit na prázdiny, které letos budou poslední. Zbožňuji cestování, mým snem je Barcelona, kde jsem zatím nebyla nebo jih Francie. Proto letos asi vynechám válení na pláži a budu raději obdivovat krásy evropských měst. Kam jezdíte nejraději Vy?
 
        Now I am in mood to wear just flats shoes, so I am buying sneakers, sandals and flats. Maybe my feet just need a rest :). Last summer I was just in opposite mood and I was buying just platforms and heels. So now I will have at home every kind of shoes…:) What do you prefer to wear? 
        And because summer is already here, I am looking forward for holiday, which gonna be the last one. O love traveling, I wish I could go to Barcelona, because I’v never been there or to south of France. Maybe because of that fact I will prefer some trip to European cities than to be on the beach. Where do you prefer to go? 
 
Hanka

Read more …