Home / 2012 / Únor

Pink and green

       Tyto kalhoty už jste na mně mohli vidět několikrát. Kupovala jsem je  loni v létě s obavou, že je moc nevynosím. Nakonec si získaly přední místo v mém šatníku :). Myslím, že bychom se v zimě neměli bát barev, není totiž proč. Já bych si nejraději pořídila barevné čepice, ale na žádné jsem zatím nenarazila. Nemáte nějaké tipy? Protože řada z vás chce více kosmetických rad, řeknu vám o svých novinkách v mé kosmetické tašce  :).
       Dlouho jsem sháněla kvalitní krycí korektor. Do teď jsem vlastnila pouze lehce krycí rozjasňovač YSL, který jsem občas použila i na malé maskování. Při poslední návštěvě Sephory mi byl doporučen korektor mé oblíbené značky Make-up For Ever. Protože jsem vůči kosmetickým výrobkům značně nedůvěřivá, poprosila jsem o vzoreček. Mám pak jistotu, že si nekoupím něco, co mi nebude vyhovovat. K mému překvapení je to nejlepší korektor, který jsem měla šanci poznat. Zakryje opravdu všechno a neucpává póry. Tedy v rámci možností. Pokud hledáte kvalitní korektor, určitě ho vyzkoušejte a uvidíte sami, zda vám bude vyhovovat stejně jako mně 🙂
P.S. Nezapomeňte, že stále máte čas se přihlásit do naší soutěže. Stačí pouze napsat svůj email ZDE nebo ZDE
      You have seen these pants on me for many times. I bought them last summer in Zara and in that time I wasn’t sure If I wold have many chances to wear them. But in real they are one of my favorite pants which I have in my wardrobe. I think that we shouldn’t be worry to wear colors in a winter. I would like to buy some color hats but I haven’t seen any, so do you have any tips? 
        And because some of you asked us for sharing some beauty tips, I decided to tell you about some news in my cosmetic bag :). For a long time I couldn’t find any good concealer. I’v just had the one by YSL but this one is not the right one for covering. And last time when I was in Sephora, I met my favorite make up artist there who suggest me to buy a concealer by Make-up For Ever. Because I am not trustful at all I took a sample off it, which I can use at home. This is very good for you, because then you don’t buy anything what  is not the useful. But surprisingly this concealer is absolutely perfect. It covers really everything and it doesn’t clog pores. So if you need some really good concealer, you should try this one 🙂


Hanka

Read more …

Day with us!

      Dlouho jsme přemýšlely, jak bychom mohly poděkovat našim čtenářkám. Nakonec jsme se obě shodly na stejné myšlence… Nechceme našim čtenářkám věnovat čínské triko „by Romwe“ nebo lak na nehty… 
       Součástí naší „giveaway“ bude něco jiného. Co byste řekly na den s námi? Poznejte nás doopravdy a blíže… :). 
        Chcete zažít den s Czech Chicks? Oběd, nákupy, káva, drink a něco více? Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat nám do komentářů k tomuto příspěvku nebo na naší facebookovou stránku vaší emailovou adresu, na které vás v případě výhry budeme kontaktovat. Žádné další úkony od vás nečekáme! 
      Máte čas do 13. března, kdy náhodně vybereme dvě z vás, které si s námi 17. března v Praze (je to sobota) užijí dámskou jízdu. A na co se můžete těšit? Mimo jiné si díky spolupráci s butikem Yumi odnesete vámi vybraný kousek z kolekce jaro/léto 2012 a také se objevíte se na našem blogu. Věřte nám, že je opravdu, na co se těšit!
      PS: My už se teď nemůžeme dočkat! 
      PS1: Tato soutěž je pouze pro ženy 🙂

Hanka a Veronika

Stars and Stripes

          Včera jsem v jednom fitness centru zaslechla zvláštní rozhovor. Těžko říci, kolik let těm slečnám bylo. Počítám, že tak okolo pětadvaceti. To ale není podstatné. Ve zkratce šlo o to, jak se slečna od svého přítele dozvěděla, že se obléká strašně a má příšerný vkus. Řekl jí to asi po třech letech vztahu a to jenom proto, že od něj potřebovala poradit v obchodě s oblečením. Ukazovala se mu v jednom kousku za druhým a on na vše pověděl, že je to strašné. Něco mu přišlo moc obyčejné, jiná věc měla zase „hnusnou“ barvu…a dál už jsem nic neslyšela, protože jsem raději odešla :). 
       Docela mě to zarazilo. Já se vždy oblékala podle sebe a nakupuji zásadně pouze to, co se líbí mně. Víte co se mi vybavilo, když jsem ten rozhovor zaslechla? Představa obyčejného kluka, který se vede za ruku s „ultra cool“ módní blogerkou z lookbooku (nebo odkudkoli jinde), která má na sobě creepers nebo Lity, triko s obráceným křížem, rozpárané silonky a ultrakrátké šortky :D. Vůbec nevím, proč mě napadla tato představa. Šílené klišé. Každopádně mě docela zajímá, jak to máte ve vztahu vy? Necháváte si mluvit do oblékání nebo jste to naopak vy, kteří partnerovi „kecají“ do toho, co si má vzít na sebe? 

        Yesterday I heard a strange conversation in a fitness center. It’s hard to say how old were those girls. I think about twenty-five years. But it´s not important.

In short, one girl found out from her boyfriend that she dresses terribly and she has a terrible taste. He told her that after three years of the relationship and only because she needed help from him in a clothing store. She showed him in one piece after another, and he told on everything that it is terrible. Something was very common for him, the other thing was „ugly“ color… and then I heard nothing, because I had prefer to leave :).

       I always dressed by myself and and so I was quite surprised. Do you know what I remembered when I heard that conversation? The idea of ​​an ordinary guy who leads with the „ultra cool“ fashion blogger from lookbook (or anywhere else), who is wearing creepers or Litas, cross t-shirt, ripped tights and ultra-shorts :D. I dont know why this idea came to my mind. Crazy cliches. Anyway I find it interesting. So how do you have in the relationship? Do you accept advice?

Veronika