New Year’s hairstyle

        Věřím, že během dne budete asi dost zaneprázdněné přípravami na různé silvestrovské párty. Každopádně jsem se rozhodla Vám ukázat účes, který si s trochou šikovnosti zvládnete na hlavě vyrobit samy. Já si na pomoc přizvala svoji sestru, protože nafotit postup bych už sama nezvládla :). Tento účes jste mohly vidět na přehlídce podzim/zima 2011 od značky Valentino. A teď již k samotnému postupu…


       I know you are probably pretty busy with preparations for the various New Year’s Eve party. Anyway, I decided to show you a hairstyle for New Year´s Eve. With a little skill, you can do it alone without the help. You could see this hairstyle on the fashion show from Valentino autumn/winter 2011. So how to do it?…

Veronika

1. Vlasy pečlivě rozčesejte a rozdělte je na dvě části: horní a dolní. Pěšinka by měla být nedbalá. Ne přímo cik cak. Obě části si na chvíli sepněte skřipcem.

2. Rozpusťte si horní část sepnutých vlasů a spodní část nechejte nadále sepnutou. Začněte plést obyčejný francouzský cop od kořínků za levým uchem a pokračujte v pletení co nejblíže směrem k čelu. Pokud máte ofinu jako já, můžete ji připlést k copu, bude to vypadat lépe. Konec dopleťte jako normální cop. Tak jak vidíte na fotce. 

3. Začněte plést spodní část vlasů stejným způsobem, jako jste teď pletly horní část. Takže opět začínáte od levého ucha a francouzský cop vedete směrem nahoru nad pravé ucho. Pokud máte kratší vlasy než já, tak to máte skoro hotovo :). Uchytíte konečky obou copů pinetkami nad pravé ucho a účes pouze zafixujete lakem na vlasy.

4. Vy, které máte dlouhé vlasy, musíte pokračovat dál :). Vezměte si do ruky spodní cop a veďte ho těsně za přední linií francouzského copu. Připevňujte ho postupně pinetkami a ukončete ho (podle délky) za levým uchem. Horní cop veďte hned za linií spodního copu. Tzn., že budete mít 1. francouzský cop, 2. cop bude ze spodní části vlasů a 3. cop bude z té horní část. Opticky tak vzniknou tři copy za sebou.

Snažila jsem se to popsat co nejjednodušeji, ale pokud máte nějaké dotazy, napište mi je prosím do komentářů. Pokusila bych se Vám to ještě lépe vysvětlit. A otázka na závěr, líbí se Vám takovéto články? Mám v zásobě ještě asi tři další postupy na vytvoření různých typů účesů, tak pokud máte zájem, dejte mi vědět. Užijte si silvestrovské oslavy a hlavně to moc nepřehánějte s alkoholem! Všichni víme, jak potom vypadá první den Nového roku, že? :))

16 thoughts on “New Year’s hairstyle

 1. Anonymous
  31 Pro on 2011 at 0.16

  maš krasne leskle a huste vlasy:) inak učes je super, ale ja sa ani za boha neviem naučiť pliesť ten francuzky vrkoč, asi som čudna 😀
  krasne oslavovanky prajem!:)

 2. Anonymous
  31 Pro on 2011 at 0.27

  Máš nádherné vlasy Veru. Vypadají fakt zdravě a hustě! Závidím 🙂 Já mám na hlavě sotva pár chlupů 🙁 a myslím,že jsem to pochopila a takovéto články vítám! Moc se mi líbí jak jste na blogu kreativní! Tak šťastný konec roku přeji 🙂 Jana

 3. 31 Pro on 2011 at 9.05

  sama sobě bych to určitě nezvládla, ale učesat to někomu by se to dalo 🙂 díky za tip, vypadá to fakt dobře a tobě to takhle sluší! 😉 já jdu teď vymýšlet účes ve stylu 30. let (ale tak abych nevypadala jako putka domácí) 😀 krásný nový rok!

  http://www.kavarenskapovalecka.blogspot.com

 4. Anonymous
  31 Pro on 2011 at 9.58

  Skvělý účes. A já jsem pro takovéto články. Líbí se mi!

 5. Anonymous
  31 Pro on 2011 at 10.07

  Skvely clanek veru…akorat normalni cop zvladnu ale tohle bych asi nedala 🙂 co pouzivas za vlasovou kosmetiku

 6. 31 Pro on 2011 at 10.24

  Veľmi pekné Veronika!! Svedčí ti to!

  whatluciadid.blogspot.com

 7. 31 Pro on 2011 at 11.19

  Moc se mi líbí ta část nad čelem, někdy určitě vyzkouším.
  Francouzský cop je skvělý v tom, že je velmi jednoduchý a k tomu i efektivní!

  KRÁSNÝ NOVÝ ROK!!!

 8. 31 Pro on 2011 at 11.49

  Moc se mi tento účes líbí, akorát budu muset trénovat. 🙂 Určitě uvítám nějaké další tipy na účesy.
  Úspěšný vstup nového roku 2012! 🙂

 9. Anonymous
  31 Pro on 2011 at 16.49

  Amazing hair style!B.

 10. 31 Pro on 2011 at 17.40

  Vypada to moc dobre, ja bych podobne clanky urcite uvitala..

 11. 01 Led on 2012 at 21.34

  Jo, jo a jo! Tyhle články jsou nejlepší, takže pokud sem přidáš i ty, co máš ještě v rukávu, nic nezkazíš. :)A máš nádherné vlasy!

 12. 02 Led on 2012 at 14.43

  super účes, určitě můžeš ještě nějaký další přidat! 🙂

 13. 02 Led on 2012 at 15.42

  Ahoj, články s účesy jsou skvělým oživením módního blogu!

  Čtu vás moc ráda a dnes jsem si navíc koupila lednový Bazaar… 🙂

 14. 02 Led on 2012 at 17.13

  Děkuji všem za komentáře. Tak já tedy nějaký "vlasový" článek zase brzy připravím 🙂
  Anonym: používám kosmetiku od Kerastase. Jsem s ní velmi spokojená. Od té doby co ji používám mám lesklejší a zdravější vlasy.

 15. 02 Led on 2012 at 23.59

  krásne!!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.