Love these colors

        
        Krom toho, že je venku strašná kosa, fouká studený vítr a já pomalu a jistě vytahuji zimní kousky, se mi také s příchodem zimy mění chutě. Nemám náladu ani chuť na saláty nebo ovoce. Dokonce jsem vyměnila silné piccolo za vanilkové latté s kremém a sbíhají se mi sliny nad tučnými omáčkami a polévkami. Myslím, že je to ale zcela přirozené, holt tělo se chce na zimu zaobalit. A vypadá to, že já se bránit rozhodně nebudu, protože odolat jídlu neumím. Takže jsem se rozhodla, že bych se měla začít hýbat. Trocha pohybu mi přece nemůže uškodit. Nejhorší je ovšem začít. Teď jsem si už ale našla cvičení, které by mě mohlo bavit, navíc Verča mi bude dělat parťáka. Příští týden Vám podrobně popíšu, jaké to bylo a jestli to má nějaký efekt 🙂 A co vy? Jíte v zimě jinak? Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo?
        Besides the fact that outside is so cold and the glacier breeze is blowing and I start wearing all my winter clothes and I also have a different appetites. I am not tasty for salads or for fruits. And I also change my favourite piccolo for a double vanilla latte with cream. Now I have a fancy for soups and sauces :). But I think that this is very naturalism because the body needs to flesh up. Anyway I will not defend with it, because I love food. Thats also a reason why I decided to do something 🙂 Becuase sport just can help me right? The worst of it is to take courage. But I´v already found sport which I like and the fact that Veronica will be my sparing partner help me a lot. So next week I will post some news about it and share my feelings. And what about you? Do you have different eating habbits in winter? What is your favourite food?


Hanka

Hanka:
Bag Hermes
Boots Vera Gomma
Scarf Forever 21
Jewelry Forever 21
Nails HM
Sunglasses Gate

9 thoughts on “Love these colors

 1. 01 Pro on 2011 at 3.00

  To je ale dokonalý outfit – kabelka, kabát,čižmičky, celé super. Tiež chcem také kamošky ako ste vy s Verunkou, Hani :)))

 2. 01 Pro on 2011 at 10.35

  skvělý kabát 🙂

 3. 01 Pro on 2011 at 14.42

  Taky se musím do salátů docela nutit 🙁 Ještě před pár týdny to šlo samo a teď mám chutě jen na knedlo vepřo, svíčkovou, sladkosti…no hrůza. Ale musím se držet, narozdíl od tebe mám pěknejch pár kil navíc a zatím jsem dala dolů jen část. Myslím, že ty si klidně můžeš dovolit hřešit 🙂

 4. 01 Pro on 2011 at 15.56

  ten lak tomu dává skvělý šmrc! 🙂

 5. 01 Pro on 2011 at 16.21

  máš pravdu,já bych nejradši pořád snídala donuty muffiny nebo croissanty s čokoládou a zapíjela to latéčkem, ale to bych se pak musela hýbat každej den a zas tak hrrr do toho pohybu nejsem 🙂

 6. Anonymous
  01 Pro on 2011 at 18.02

  Ahoj Hani,jestli správně vidím,tak ombre dopadlo:-) Sluší ti to.Týna

 7. 01 Pro on 2011 at 19.30

  Hani, vypadáš skvěle. Boty i kabát jsou super. Birkinka samozřejmě také. 🙂
  Já chodím na Bo-su a teď jsem byla i na pilates a to mi docela dost chytlo. 🙂

 8. 01 Pro on 2011 at 23.01

  Hani, tobě to vždycky sluší, máš úžasný vkus!!
  Proto bych tě chtěla poprosit, aby ji mi pomohla vybrat …(je to na mém blogu – nový článek), moc bych si toho vážila..

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.