Harper’s Bazaar: The January issue

bazaar1
Objevily jsme se v lednovém čísle časopisu Harper’s Bazaar
Pamatujete si, jak jsme Vám před měsícem slibovaly překvapení? Tak tady je… 🙂 Módní časopis Harper´s Bazaar nás oslovil s nabídkou spolupráce, která se nedala odmítnout. Společně s dalšími třemi úžasnými ženami jsme nafotily článek o online nákupech. Fotil nás skvělý Marek Musil. Zážitek to byl opravdu nezapomenutelný. Do Prahy jsme vyrazily už brzy ráno, nervózní z toho co se bude dít, připravené na cokoliv. „Zkušeně“ jsme si vzaly pouze jeden outfit, zatímco ostatní měly plné tašky. To nás znervóznilo ještě více, ale naštěstí nám náš výběr prošel. Jestli si někdo myslí, že stát před objektivem je sranda, tak fakt není. Už po prvních deseti minutách jsme litovaly profesionální modelky a fotografa, který se opravdu snažil dostat z nás to nejlepší. Fotit nás dvě ovšem není nic lehkého. Vzhledem k faktu, že jsem o deset centimetrů vyšší než Hanka, které k vyrovnání nepomohly ani podpatky, jsem musela být neustále přikrčená, zatímco Hanka vrávorala na špičkách. Dalším problémem bylo se tvářit stejně. Když se Hanka smála, já jsem vypadala, že zahryznu králíka, a když jsem se smála já, Hanka před objektivem spala :). Po našem úspěšném duetu přišla společná fotografie. A to byl teprve oříšek! Zkorigovat pět ženských nebylo nic lehkého, ale profesionální tým to zvládl skvěle. Tímto bychom rády poděkovaly skvělé Lucii Janotové, která se o nás celý den starala, fotografovi, který vytvořil úžasné snímky a vizážistce Sylvii, která se postarala o náš make-up. O výsledku se můžete přesvědčit sami v lednovém čísle Harper´s Bazaar. Milujeme Vás!
 
Do you remember when we told you about the suprise? So here it is…The fashion magazine Harper´s Bazaar gave us the change to work on the special project. We made a fashion story with another three women about online shopping. The photos were taken by Marek Musil who is an amazing photographer. It was a special experience for us. Our trip to Prague started very early in the morning. We were so nervous because we didt know what we can expect, but we were ready for anything. We were so „profesional“ that we took just one outfit with us, while others had full options. This fact made us nervous much more. If you though that be a model it´s easy you would be probably wrong. After first ten minutes we felt sorry for all profesional models and photographer who tried to do the best. The fact that I´m much higher then Hanka brought us to the difficult situation. I had to be crouched while Hanka had to be on her feet. Another problem was to look similar. When  Hanka was smiling I looked that I wanna kill somebody and when I was smiling, Hanka was sleeping :). After our succesfull duet we were ready for a photo with another women together. That was really hard! To make the photo with five women is not as easy as you can think. But the professional team made it. So we would like to thank you to an amazing coordinator Lucie Janotova who took care about us, then to the photographer who made the beautiful pictures and to the make-up artist Sylvie. If you wanna see the result, you should definitely buy the new January issue of Harper´s Bazaar. We love you guys!
 
Hanka a Veronika


30 thoughts on “Harper’s Bazaar: The January issue

 1. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 11.47

  Jedním slovem WOW! Moc gratuluji holky. Fakt si to zasloužíte. Pro mě jste vždy obrovskou inspirací a neskutečně Vám to na fotkách sluší 🙂 Jdu si hned do trafiky koupit Bazaar :)) Jana

 2. 14 Pro on 2011 at 12.12

  Vypadá to skvěle! Vy vypadáte skvěle 🙂 !
  Ale MÝT tuhle kabelku? Snad nebylo snem umývat kabelku 🙂 ?? Ale nedostatky v pravopisu redaktorky nejsou samozřejmě vaše chyba 🙂

 3. 14 Pro on 2011 at 12.19

  Jani: Přesně, ale bohužel chyba není na naší straně. Určitě jsme nemysleli mýt, ale mít. Už s tím bohužel nic neuděláme.

 4. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 12.39

  Krasne fotky, gratulujem 🙂 Bazaar kupujem len obcas, ale tento mesiac ho urcite zakupim, som na vas zvedava 🙂
  Jana

 5. 14 Pro on 2011 at 12.54

  Gratulujem Vám baby, zaslúžite si to, a fotky sa vydarili skvele!!!

  GIVEAWAY whatluciadid.blogspot.com

  .

 6. 14 Pro on 2011 at 13.09

  Jeeej gratulujem 🙂 Pekne fotky!

 7. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 13.15

  Super! Super! Super!!!! Gratuluju! 🙂

 8. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 14.37

  Holky máte skvělý blog! Už asi hodinu projíždím vaše články a klobouk dolů. Našla jsem vás v bazaaru a moc mě mrzí, že jsem vás neobjevila už dávno. Stávám se vaší pravidelnou čtenářkou! Lenka

 9. 14 Pro on 2011 at 15.28

  Moc moc pěkné:-) Kvůli Vám si to lednové vydání určitě nenechám ujít..sám vím jaká je to dřina stát před objektivem fotografa a rozhodně to není lehká práce.Také vím jaké asi byli Vaše pocity po zjištění této skvělé spolupráce protože sám jsem před nějakou dobou dostal podobnou od jiného módního magazínu…Přeju Vám to ! Jen tak dál…

 10. 14 Pro on 2011 at 15.29

  až na tu chybu 😀 gratuluju holky 🙂

 11. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 16.00

  Dnes jsem si ho, jako každý měsíc, kupovala, listuju v něm v tramvaji, koukám a slečna Veronika mi přišla povědomá. Říkám si, že se mi to zdálo a ono ne, jste to vy dvě! 🙂 paráda holky! 🙂 moc vám to tam oboum sluší, jste k nepoznání! :)) Simča

 12. 14 Pro on 2011 at 16.53

  Super, moc vám gratuluji. Na těch fotkách vám to sluší a Bazzar si po delší době koupím. 🙂

 13. 14 Pro on 2011 at 17.24

  No bomba! Určitě si Bazar koupím. Vy jste ale, takhle nás napínat a ani nemuknout! Víc se mi ale líbí ta společná fotka kde se smějete, ta druhá je jak na pohřbu. A škoda dvou Chanelek v záběru, měla sis Veru prosadit jen tu tvoji!

  http://www.olllalabyveronica.blogspot.com

 14. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 18.03

  Doteď jsem si myslela akorát to, že Harper´s je časopis pro osoby s půlkou mozku (přinejlepším), ale že ho i pišou osoby s půlkou mozku, to je docela novinka. MÝT.

  Obsahová hodnota článku je dechberoucí, to se musí nechat. Ale ok, beru, že půlmozkům se musí naservírovat černý na bílým, kde maj klikat na myš, aby si něco mohli objednat, oni s googlem neuměj.
  Fotky děsný (ty dvě Chanelky za sebou proč jako? vypadá to trapně, aspoň jednu mohli šoupnout na protější stranu, když už bylo potřeba za každou cenu půlmozkům demonstrovat, že na ni mistryně v klikání maj).

  Ale jinak souhlasím, že jste si to zasloužily, zapadáte tam skvěle, o tom žádná! :DDD

 15. 14 Pro on 2011 at 18.13

  Veronica: Taky se nám líbí více ta, kde se smějeme. Ale výběr bohužel nebyl na nás. S tou Chanelkou to byla velká náhoda. Měla jsem s sebou jen ji a tak mi na focení zůstala no. Ale tak myslím, že to nějak nevadí 🙂

 16. 14 Pro on 2011 at 18.17

  Moc vám gratuluji ! 🙂

 17. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 18.47

  Bože, ten poslední anonym :)) já myslím, že jsi svým komentářem jasně demonstroval kdo tady má půlmozku 😀 vlastně jsem čekala, že se tady holkám nějaký závistivý anonym ozve. Na rozdíl od tebe, já považuji obsahovou stránku za velmi kvalitní.Díky článku jsem objevila spoustu online webů, o kterých jsem dosud neměla ponětí. No ale každopádně jsi milý anonyme pobavil. Myslím že nejen mě 🙂 Holky gratuluji, Péťa.

 18. 14 Pro on 2011 at 19.35

  Ano, ano, gramatika, ta se nás jen lehce týká. Hlavně redaktorku článku. Ale to není vaše chyba, chápu, jak tu bylo řečeno.
  Jinak mě udivilo, jak často nakupujete na webu…Do měsíce? Každý/každá to má jinak, rozumím…Už se těším, až si taky budu moc nakupovat dvakát, ale i třeba TŘIKRÁT.) za měsíc!
  A děkuji za tipy na weby.

 19. Anonymous
  14 Pro on 2011 at 19.57

  Bože, ten předposlední anonym. No ovšem, neumět správně napsat ani něco tak triviálního jako je mít/mýt je opravdu záviděníhodné, samozřejmě 😀 Ale krásně jsi ukázala, jak taková půlmozková čtenářka bazaru reaguje – aneb kdo kritizuje (je přitom úplně fuk, že kritizuje oprávněně), tak … závidí :DDD

 20. 14 Pro on 2011 at 20.29

  Johanko v tom počtu nakupování na netu je u mě zahrnutý třeba nákup granulí pro mého pejska 🙂 takže to není tak, že bych nakupovala jen oblečení. Např.
  parfém nebo jinou kosmetiku, která mi dojde, nakupuju na stránkách, které nabízejí danou věc za nejnižší cenu. Už vím, kde mám hledat.

 21. 14 Pro on 2011 at 21.29

  Gratuluju, jste kočky 🙂 To mýt mě taky zarazilo, ono se to stane, člověk se překlepne (třeba mě se to stává, jsem schopná napsat špatně s/z když píšu na počítači), spíš to nikdo pořádně nekontroloval…ale tak co už.

  Johanka: tobě to přijde hodně? Mě to naopak přijde na to, kolik mají holky věcí, dost málo. To já sama nakupuju na netu tak 3x měsíčně a to jsem docela socka :)))

 22. 15 Pro on 2011 at 0.12

  holky jste kocky!!
  akorat mi prijde, ze je tam v tom clanku preklep?? myt misto mit?

 23. 15 Pro on 2011 at 11.20

  proboha co ta hrubka tam! jinak ale gratuluju!

 24. 15 Pro on 2011 at 11.31

  Sieno, Lucko: My za ni fakt nemůžeme! Taky nám to vadí, ale časopis už je v prodeji 🙁

 25. 15 Pro on 2011 at 12.37

  Wow, Hanka…na spoločnej foto vyzeráš úplne ako Daniela Peštová!!! A na poslednej s Veronikou skoro ako Blake Lively!!! 🙂

 26. 15 Pro on 2011 at 15.53

  Skevel holky! Hanka si vubec neni podobna, vypada mnohem mnohem lip (ikdyz jsem si myslela, ze uz to lip nejde:)) a proste moc vam to obema slusi… a to s tema dvema chanelkama – na prvni pohled jsem si toho nevsimla ale je pravda, ze to vypada docela zvlastne dve tak podobne kabelky vedle sebe na takoveto fotce 🙂

  http://ivetsperspective.blogspot.com/

 27. 15 Pro on 2011 at 20.33

  Holky, to je skvělé, gratuluju. Moc Vám fandím!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.