Balenciaga news

          Mám pro Vás skvělou novinku. Internetový obchod značky Balenciaga ještě donedávna patřil k těm, které české i slovenské zákazníky ignorovaly. Nyní se však vše změnilo. Poštovné stojí 8 eur a je pro všechny země EU stejné. Do týdne budete mít balík určitě doma. Nabídka je obrovská a po Novém roce se můžete těšit na velké slevy. Já budu jejich stránky určitě sledovat a mám zálusk na kožený náramek, který je ve stylu Giant gold part time bag. Stránky jsou jednoduché, stačí zadat do vyhledávače www.balenciaga.eu. Co byste si vybrali vy?

        I have a great news for you. Online store Balenciaga started to send their goods to the Czech Republic and throughout the EU. Shipping costs 8 euros for all countries. Within a week you will have a package at home. The offer is huge and after the New Year you can enjoy big discounts. I’ll definitely watch their site and I would like to buy a leather bracelet which is in the Gold Giant part time style. The site is simple, just enter the www.balenciaga.eu. What would you choose?

Veronika


13 thoughts on “Balenciaga news

 1. Anonymous
  20 Pro on 2011 at 1.11

  Skvělá zpráva! Díky holky za info. Jdu mrknout na jejich stránky 🙂

 2. 20 Pro on 2011 at 2.17

  Ježíš, to né!!! Mě drželo jen to, že bych si pro kabelku musela zaletět. Takhle nejpozději na jaře bude některá kráska u mě doma a do té doby nejspíš stihnu alespon některé z psaníček, ty mi přijdou neskutečně sexy!

  Jen to Veru ještě budu muset pořádně nastudovat, ty kabelky mi přijdou hodně stejné, tak abych odhadla správnou velikost pro sebe 😀

  Díky ta info!!!

 3. 20 Pro on 2011 at 8.17

  Maji nejhorsi zakaznicky servis online shopu, co jsem zazila, tricetkrat jsem udelala objednavku, neprosla, tak jsem jim psala, odepsali suse, ze udelejte tohle, pak mi napsali at jim napisu vsechny informace potrebne k objednavce pres email vcetne info o kreditce a protoze sem ji tak chtela (tak ja debil jsem jim to napsala), pak mi odecetli penize a neposlali mi ani confirmation, moje banka mi zavolala, ze mi strhli velkou castku atd…zablokovali mi kartu…no a ja cely vikend trnula, nikdo nepsal, nemohla jsem se dovolat, protoze o vikendu customer servis nefunguje…tak jsem ji psala TRIKRAT….a hned v pondeli rano volala: Totatlne nezdvorily francouz se mnou byl pul hodiny na telefonu, mezitim mluvil na zenskou nejakou francouzky, co s nim pracovala…coz je nesmirne nezdvorile a pak mi to poslali a poslali i kabelku…cekala jsem nejakou omluvu, kompenzaci a nic…naprosto sokujici od takove vehlasne znacky….

 4. 20 Pro on 2011 at 8.29

  mne sa páči pod textom tretí riadok posledná, a teda všetky v takom štýle. A niečo farebné, teda keby som si mohla vybrať 🙂 pekné kúsky.

 5. Anonymous
  20 Pro on 2011 at 11.47

  Tak já si minulý týden naježila pod stromeček peněženku a musím říct, že vše probíhalo naprosto bez problémů 🙂 a jsem moc ráda, že už posílají i k nám. Jana

 6. Anonymous
  20 Pro on 2011 at 14.02

  Super! Děkuji za info. Jdu kouknout na jejich stránky.

 7. Anonymous
  20 Pro on 2011 at 18.52

  😀 😀 😀 "dejte do vyhledávače tuhle adresu." slečně žurnalistce by prospěla lekce z počítačové / internetové gramotnosti.

 8. 20 Pro on 2011 at 18.58

  Všechny jsou dokonalý ! 🙂

 9. Anonymous
  21 Pro on 2011 at 11.00

  škoda, že si ani jednu nemůžu dovolit 🙁 brala bych všechny! 😉

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.