Podzimní mánie

Pokud pracuji na počítači, tak se snažím soustředit, ale i přesto se mi často stavá, že v pauze zabrouzdám na internetové obchody, kde pak strávím víc času než bych chtěla. Nejhorší jsou pak večery, počítač už je na mém nočním stolku jako doma. Nicméně při mém posledním brouzdání jsem se stihla zamilovat do barevných podzimních kabatů, kloboučků a vlněných sukní. Zatímco na ty správné boty jsem ještě nenarazila. Vítězem tohoto týdne se stal zelený podzimní kabátek, nad jehož koupí jsem se vážně zamýšlela a to až do chvíle, než jsem dnes potkala Verču. Ta mi oznámila, že si objednala užásný zelený kabátek a když mi ho popsala, bylo mi zcela jasné, že má na mysli můj vysněný. Pobavilo mě, jak si poslední dobou rozumíme. Na druhou stranu zase ušetřím. Navíc mám strach z tenkých kabátků, protože nevěřím českému počasí a tuším, že brzy přijde ukrutná zima, kdy mi i peřová bunda bude málo…Má tedy vůbec cenu investovat do módních podzimních kousků?

When I am working on my computer I try to be intent and not to shop online. Because when I start to shop online and search some staff, it takes me longer then I supposed. Evenings are the worst for me and my computer already finds a place next to my bed. And when I searched something last time, I had found such a beatiful coats, hats and skirts. But I still cant find any special boots. So the winner for the last week was the greean autumn coat. I was thinking about this coat until today when I met Veronika and she told me that she had bought amazing green coat. After that I already knew that it has to be my lovely coat…It was funny that we are so similar in this things and on the other hand I also save my money. I also wasnt sure if I really need this coat because of the weather in Czech, I am little bit worry that the autumn will be short and the winter will be here very soon. And then I will need some winter clothes 🙂 So if its really important to buy some fashion autumn staff?

Hanka 🙂

Hanka:
Jacket Zara
Top Zara
Scarf Alexander McQeen
Skirt Gate
Bag Gucci
Flats Chanel

18 thoughts on “Podzimní mánie

 1. 19 Zář on 2011 at 14.35

  Určitě to má cenu investovat, ale měli bysme si řict když je kousek drahší jestli ho vynosíme. Já mam často problém s tím že investuju do plno věci které si nakonec na sebe vezmu jednou dvakrat a pak mi leží ve skříni a přestanou se mi líbit. Strašně s emi líbí ten tvůj šátek moc ti to sluší

 2. 19 Zář on 2011 at 14.49

  Já myslím, že ho ještě vynosíš, nebo kdyžtak na jaře…jaký to je, máš nějakej odkaz?

  No a to počasí u nás je fakt zrádný, jestli si dobře pamatuju, tak loni tak do konce listopadu byl podzim, kdy nebyly zapotřebí nijak teplý kousky…takže, kdo ví?

 3. 19 Zář on 2011 at 15.31

  Tvůj šátek je dobrý. MCQ je úžasný…chci ho..sakra…:)

 4. 19 Zář on 2011 at 15.34

  Taky ten šátek zbožňuji. Tohle je už můj druhý, tenprvní mi ukradli u Palladia a tak jsem si teď pořídila nový, protože ty lebky jsou má srdeční záležitost. Navic se dá sehnat už okolo 180 USD což není tak hrozné.

 5. 19 Zář on 2011 at 16.10

  Ukradli? Já ty svoje občas nosím jen tak na kabelce a nebo mi vlají u kalhot. Jeden škub a je pryč.
  Tak to by mě hodně naštvalo. To není tak hrozné. Rozhodně lepší si koupit šátek za 180 USD,než třeba v Beinstyle šátek Valentino za 6 tis.

 6. 19 Zář on 2011 at 16.13

  Martina: taky jsi si všimla, jak mají na beinstyle přemrštěné ceny? A skoro u všeho. Vůbec nechápu, jak tam může někdo nakupovat.

 7. 19 Zář on 2011 at 16.32

  Hrozně. Koupila jsem si šátek, no vyšel mě snad na + – 1000Kč. A když jsem se koukala na Beinstyle, tak by mě stejně veliký, z toho samého materiálu, stejně značka, stál 8.500? to nechápu. Já vůbec nechápu nakupování drahých značkových věcí v ČR. Jistě, jsou stránky i obchody, ve kterých oblečení lze sehnat. Ale přijde mi tak zbytečné jít do obchodu v Praze a koupit boty, kabelku o x tisíc víc. Než kdekoliv za hranicemi.

 8. 19 Zář on 2011 at 16.43

  tento kabátik je super, v mojom prípade je horšie pozerať na nete obchody s maminou. Keď už tamtú kabelku tak rovno aj k nej rukavice… a potom ja som zlá, že som ju zavolal sa pozrieť na jednu vec 🙂
  ja by som chcela nájsť moje vysnené topánky (ešte neviem aké sú) na jeseň.

 9. 19 Zář on 2011 at 16.58

  Podle mě má cenu investovat 🙂 Já si třeba podzim a jaro nedokážu představit bez kabátů 🙂 někdy i zimu, když mám teplý kabát a né jen balonák 🙂

 10. 19 Zář on 2011 at 17.42

  Jsi nádherná 🙂

 11. 19 Zář on 2011 at 18.08

  Ale tak pokud to nejsou žádné extra drahé kousky, vyloženě módní výstřelek, tak si myslí, že se investovat může .)) Miluju tvůj šátek!!))

 12. 19 Zář on 2011 at 21.42

  Vypadáš skvěle! 🙂 Krásná kabelka a šátek.
  Myslím, že má cenu investovat do podzimních kousků, ale nadčasových. Já koukám po botkách a černé kabelce. 🙂

 13. 21 Zář on 2011 at 11.24

  Já bych těm zlodějům zlámala ruce.. mě taky ukradli šálu od Guess. Byl to dárek, proto to mrzí ještě víc :((
  Jinak ti to strašně moc sluší 🙂
  btw..ty jsi si nechala prodloužit vlasy nebo to jsou clip-in?

 14. 21 Zář on 2011 at 13.18

  Mi se něco podobného ještě nestalo, takže jsem z toho byla jednak hodně v šoku a navic mi to bylo dost lito…Jinak Clipy jsem nosila, ale na léto jsem se rozhodla si vlasy prodloužit, mam jen vzadu 40 praminku 🙂

 15. 21 Zář on 2011 at 19.09

  No mě taky ne, já z toho dokonce brečela…:(

  Ty vlásky ti moc sluší, já právě taky přemýšlim, jestli cipy nebo prodloužit…možná právě nejdřív vyzkouším ty clipy.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.