Two-color flag


Chvíli jsem uvažovala nad tím, co bych dnes měla psát. Napadalo mě cestování, podzimní deprese a posléze jsem se rozhodla, že se vrátím k včerejšímu příspěvku od Verči. Blogy a zase blogy…Takže od začátku, nikdy jsem nebyla žádný velký fanda počítačů či techniky a blogy mě obcházely obloukem. Po mém delším pobytu v USA se můj pohled na tento zvláštní druh zábavy změnil. Začala jsem brát vážně, to co lidé vytvářejí ve svém volném čase a nechávala se inspirovat. Netrvalo dlouho a v hlavě mi začala kolovat myšlenka o založení vlastního blogu, ale od myšlenky k vytvoření vedla dlouhá cesta. Vlastně to byla Verča, která udělala první krok a já jsem se chytla. Pamatuji si, jak jsem první dny trávila dlouhé hodiny u počítače a vytvářela stránku, která by vypadala alespoň trochu k světu. Jestli jsem si na začátku myslela, že to celé bude jedna velká sranda, tak jsem se hodně spletla. Je to vlastně velká dřina, které s Verunkou obětujeme svůj volný čas. Den ode dne se učíme a máme radost, pokud se nám to daří a pokud tím dokážeme inspirovat alespoň někoho z Vás.

I was thinking about the topic, which I should write today…maybe travelling or autumn weather…­? But after that I decided to keep on the yestrday post. Blogs and blogs again…So afresh, I´ve never been a fan of computers and blogs at all. But after I spent a year in USA I changed my mind and I start like this type of entertainment. I start to take seriously what people do in their free time and I take an inspiration from them. It didnt take a long time and I started to think about my own blog. But the way from the idea to the establishment was larger than I expected. The first step was on Veronika…I remembered,when I spent many hours on my computer to create something what will look like a blog. If I´ve ever though that it will be easy, I was wrong. Me and Veronika give up our free time, we learn every day and we are very happy to see when something goes well. 

HankaHanka:
Replay jeans
Zara top
Boho shoes
Zara bracelet
HM necklace and ring
Chanel sunglasses
Vintage bag

13 thoughts on “Two-color flag

 1. 21 Srp on 2011 at 19.39

  you look amazing!!!!love your style!

 2. 21 Srp on 2011 at 19.41

  krasne! .. a ten nahrdelnik najlepsi 🙂

 3. 21 Srp on 2011 at 21.48

  sakra v techto kalhotech mas silene mooooooooooooooc hubené nohy 🙂 ale sluší moc :P:P

 4. 21 Srp on 2011 at 22.57

  nice :)))

 5. 22 Srp on 2011 at 11.04

  Vypadáš skvěle! A džíny ti dělají neskutečně hubené a dlouhé nohy. 🙂

 6. veruen
  22 Srp on 2011 at 11.35

  Každý den, hned , jak si najdu chvíli najedu na Tvůj blog a jsem strašně natěšená, co zde najdu :)- tímto chci říct, že Ta dřina,kterou ty musíš obětovat, je opravdu k něčemu:) – jsi má inspirace a myslím, že ne jenom pro mne 🙂

 7. Anonymous
  22 Srp on 2011 at 14.17

  Vy a Vaše kamarádka jste pro mě něco jako Gossip Girl v ČR. A GG ja miluju!;-)))

 8. 26 Srp on 2011 at 17.12

  to je Balenciaga? wow!:)

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.