9 thoughts on “Czech Chicks na Ejvi freedom

  1. 10 Srp on 2011 at 19.13

    Jste úžasné, jen tak dál. Snad jednou budete i v Ellíčku ;-)

  2. 10 Srp on 2011 at 19.28

    To je Ejvi moc hodná, ale vy si to zasloužíte. Moc jí děkuji, že jsem na vás díky ní přišla. :) Vy to dotáhnete daleko! Sleduji. :)
    Můžu vás pozvat k sobě na giveaway, brzy ji ukončím. :)

  3. 10 Srp on 2011 at 19.28

    Máte super styl a jsem moc ráda, že o Vás Ejvi napsala :)

  4. 10 Srp on 2011 at 21.12

    super, prave jsem vas objevila, slecny .) nicmene mam pocit, ze zrovna hanku jsem tak tyden dva zpet zahlidla v loubotinkach krouzit centrem ostravy, koukala jsem koukala, kde se takove princezny v ostrave berou, a bum, ted muzu koukat online .) prijemny styl, krasne veci v satniku, taky verim, ze to dotahnete daleko v blogosfere, v zivote uz "daleko" urcite jste, drzim pesti!

  5. 10 Srp on 2011 at 23.46

    Za sebe i Hanku moc děkujeme za milé komentáře. Strašně si toho vážíme, vůbec jsme nečekaly, že si náš blog najde tolik lidí :) tak snad Vás budeme bavit i nadále :)

  6. 11 Srp on 2011 at 14.48

    Musím říct, že jsem na váš blog taky přišla právě díky Ejvi..ale hnedka se mi zalíbil váš stylo oblékání, moc pěkné :)

    A little bit of fashion

  7. 11 Srp on 2011 at 15.08

    Tak zase mi Ejvi dala úžasný tip – tentorkát na váš blog! :) Jsem ráda, že díky ní jsem měla tu možnost vás objevit. Váš styl mě moc zaujal, stává se ze mě vzorný follower! :)

  8. 12 Srp on 2011 at 15.49

    to se nedivim, že o vás holky píšou…máte opravdu super blog :) ) Nebýt vás tak nemám super lodičky :-D D

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.