Chicago

Chciago je úžasné město. Po dvou dnech jsem se do něho zamilovala. Tolik obchodů na jednom místě jen tak neuvidíte. Architektura je tady moc krásná a počasí příjemně teplé. Během včerejšího dne jsem měla možnost vidět jeden z nejkrásnějších ohňostrojů nad řekou Michigan. Dnes mě čeká návštěva mnoha galerií a výstav. Hezký den přeji.

Chciago is an amazing city. After two days, I fell in love with him. So many shops on one place. The architecture here is very beautiful and weather is pleasantly warmDuring yesterday I had the opportunity to see one of the most beautiful fireworks over the river Michigan. Today I expect to visit many galleries and exhibitions. Have a nice day.

Veronika

Veronika:
Club Monaco dress
Guess by Marciano jacket
Valentino flats
LV bag

6 thoughts on “Chicago

 1. 14 Čvc on 2011 at 19.46

  závist, závist, závist..a to opravdu veliká..můžu se zeptat, co tam děláš? jen dovolená nebo?? 🙂 a ty balerínky od MJ..můj sen…kdybys je chtěla někdy prodávat??? :))) …

  jinak budu moc ráda, když mě také budeš sledovat..já už sleduji;)
  http://www.thebrunettejuice.blogspot.com
  xx

 2. 14 Čvc on 2011 at 20.47

  Ty baleriny jdu hmed shanet moja 😉 jsou dela!!! Love marc jacobs :))))

 3. Anonymous
  15 Čvc on 2011 at 0.59

  boticky uzasne. mas je z Nordstrom Rack nebo Filine's basement???

 4. 15 Čvc on 2011 at 5.53

  Mám je z Bloomingdales :). Jsem tady na mé vysněné dovolené. Je to prostě splněný sen. Ty ceny, které tady chtějí za značkové oblečení a doplňky jsou neskutečné. Hotový ráj!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.