Sunday in the mountains

Dnešní den jsem strávila na horách se svým pejskem, kterého jste zatím neměli šanci poznat. Představuji Vám tedy oficiálně Marilyn Monroe: fenku rasy Irish soft coated wheaten terrier. Je to ten největší mazel na světě a dlouhé procházky přímo miluje. Samozřejmě si na hory neberu podpatky, takže tento příspěvek není ani tak o oblečení. Potřebovala jsem něco pohodlného a jednoduchého, takže to vyhrály džíny, top a košile. 

Today I spent in the mountains with my dog. You had not a chance to know her So I present you Marilyn Monroe: female race Irish Soft Coated Wheaten Terrier. She loves long walks. Of course I don´t wear heels to the mountains. What I’m wearing is not really an outfit but it’s the way I dress when I want to be comfortable and easy: skinny jeans, studded flats, black top and old shirt.

Veronika

Veronika:
Guru shirt
Zara top
J Brand jeans
Forever 21 bracelet and necklaces
Hugo Boss sandals
LV bag
Ray Ban sunglasses

5 thoughts on “Sunday in the mountains

 1. 03 Úno on 2012 at 10.23

  Tento komentář byl odstraněn autorem.

 2. 03 Úno on 2012 at 10.25

  Jééé, jsi první člověk, u kterého vidím Soft coated wheaten teriéra! Chtěla jsem ho jako malá, moc se mi líbil. Miluju psy, takže jsem měla ambice se učit atlas psů nazpamět a tenhle chlupáč mě zaujal! Nakonec jsem psa "dostala" po dohodě s rodiči až k dvacetinám (takže o hóóódně let později) a máme shiba inu.

 3. 03 Úno on 2012 at 10.28

  Therezka: Ježiš to je supeeer! :))) Já už myslela, že ho nikdo nezná. Alespoň v mém okolí ho taky nikdo nemá. V ČR je jich málo. A věř nebo nevěř, ale jako dítě jsem asi měla přesně ten stejný atlas psů a tam jsem se do něj zamilovala :)) V té knize byl vyfocený v té přikrčené poloze, jakoby vyzýval někoho ke hraní (to dělá i můj pejsek) a já se do něj zamilovala 🙂
  Shiba inu je taky nádherný, ale asi trochu jiné povahy než teriér co?

 4. Anonymous
  08 Čvn on 2012 at 12.23

  na hory s kabelkou ??? a v takové obuvi??? Mmm … palec ´´hore´´ 😀

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.