Home / 2011 / Červen

Recent purchase

Včera mi konečně přišel balík z Forever 21. Bohužel měl ale dorazit už před týdnem. Asi mám nějakou smůlu, ale z jejich obchodu mi balíky chodí pokaždé se zpožděním. Stalo se Vám to u nich také? Pobočku mají v Londýně, takže žádná celnice zde nepřichází v úvahu. Nevím kde se teda balík zasekl. V pondělí odlétám a bez těchto bot a spousty letních doplňků bych se určitě neobešla. Lodičky jsou ve skutečnosti korálové barvy ( jako má Lady Dior) a modré korálky na třetí fotce jsou v reálu sytě zelené :). Foťák si ze mě dneska udělal dobrý den. A co vy, kam se chystáte letos na dovolenou? Budete lenošit v Čechách nebo se vydáte někam za exotikou?

Yesterday I finally recieved a package from Forever 21. Unfortunately package arrived with a weekly delay. Perhaps I have some bad luck, but their stuff always come with a delay. Have you this with them too? Forever 21 is based in London, so there aren´t any customs optionI leave for vacation on Monday and without a lot of shoes and summer accessories I would have been lost. Pumps are actually coral (same as my Lady Dior), and blue necklace on the third photo is bright green in real life :). Where are you going on holiday this year? Will you rest in the Czech Republic or somewhere in an exotic country?

Veronika

Read more …

Online shopping: part 2


Snažila jsem se pro Vás sepsat seznam dalších internetových obchodů, které určitě stojí za vyzkoušení. 
V tipech č.1 jsou uveřejněny stránky, které mají tu výhodu, že jsou oficiálními obchody konkrétních značek a nehrozí u nich žádné riziko při objednávání a placení. Navíc všechny tyto obchody posílají zboží v rámci Evropské unie, takže  se na ně nevztahuje clo.

I tried to write you a list of other online shops that are definitely worth a try.
The No. 1 tips are shops, which have the advantage of being the official business of particular brands and there isn´t any risk in ordering and payment. In addition, all these shops send goods within the European Union, so they are not duty taxes.

Tip no.1
Konkrétní obchody, které nabízejí prodej online
The specific stores that offer online sales

marni.com
emporioarmani.com
store.valentino.com
emiliopucci.com
moschinoboutique.com
store.dolcegabbana.com
diesel.com
misssixty.com
bally.com
dsquared2.com
jilsander.com
robertocavalli.com
albertaferretti.com
maisonmartinmargiela.com
cz.burberry.com
viviennewestwood.co.uk

Tip no.2
Další objevené internetové obchody, které prodávají autentické, ale bazarové luxusní zboží:
Here is the list of shops which sells authentic pre-owned luxury items:

katsluxury.com
constylement.com
shoprdr.com
coutureusa.com
hgbagsonline.com
luxuryexchange.com
luxedesignerhandbags.com

Hot news!!!
Do České republiky od 28.6.2011 posílají také:


bloomingdales.com
macys.com


(Všechny zde uvedené obchody doručují zboží do ČR)


Veronika
Labels: ,

Friday outfit

Opět nestíhám a za chvíli mám odjíždět do Prahy. Mám za sebou hodně divný týden a jsem ráda, že dneškem to konečně končí. Užijte si víkend.

I will leave to Prague soon and don´t have time for anything. I had a really weird week and I´m glad that today it is finally over. Enjoy the weekend.

Veronika

Read more …