Gossip Girl Season Finale fashion

A je to tady. Čtvrtá řada seriálu je u konce a teď mi nezbývá nic jiného, než čekat až do poloviny září, kdy byla ohlášena premiéra páté (asi už poslední) série. Nebudu tady zbytečně rozebírat, cože se to vlastně v posledních dvou dílech stalo, abych neochudila o překvapení ty z Vás, kteří je ještě neviděli. Chci tady spíše rozebrat módu a vyzdvihnout outfity, které se mi líbily nejvíc.


It’s officially here. The fourth of series is over and now I have no alternative than to wait until mid-September, when was announced fifth (probably last) series. I want appreciate fashion and outfits that I liked most. 

VeronikaZačnu u Chucka s Blair. Chuck měl na sobě opět přesně padnoucí smoking od Ralpha Laurena a kabát Hugo Boss doplněný polobotky od Diora. Blair měla na sobě nádherné šaty z dílny návrhářky Alexis Mabille a kabát od Alberty Ferretti.


I’ll start with Chuck and Blair. Chuck wore a tuxedo again, exactly the right from Ralph Lauren and Hugo Boss jacket complete with shoes from Dior. Blair was wearing absolutely stunning dress from Alexis Mabille and the coat from Alberta Ferretti.


Nečekaně se objevila v posledním díle také jedna z největších intrikánek seriálu Georgina Sparks. Tu stylisté oblékli do šatů značky Marchesa. Serena na sobě měla úžasné korálové šaty z letošní cruise kolekce od Jenny Packham.


Unexpectedly appeared also Georgina Sparks in the season finale. She was dressed by Marchesa gown. Serena wore a stunning coral dress from this year’s cruise collection by Jenny Packham.


A samozřejmě tady musím zmínit šaty, které mnozí z Vás jistě poznali, jelikož je na sobě měla v první sezóně také Serena a její sestřenice Charlie si je tak trochu „vypůjčila“. Jsou z dílny Pamely Dennis a byly vyráběny na zakázku pro seriál.


And of course I must mention dress that many of you surely know, since Serena was wearing them in the first season. Her cousin Charlie is a little bit thief. This dress are from Pamela Dennis and was custom made for the show.


Poslední fotka sice není z poslední epizody, ale já ji zde přesto uveřejňuji, jelikož je mojí nejoblíbenější. Šaty, které má Blair na sobě, jsou z dílny Jenny Packham. Její korálové šaty má na sobě také Serena. Strašně se mi líbí účes, který Blair k těmto šatům vytvořili.
Pokud jste už viděli poslední díl – co říkáte na finále? Jste spokojení?


The last photo, although not from the last episode, but I still publish it here because it is my favorite. Blair´s dress are from Jenny PackhamHer coral dress was wearing by Serena. I like Blair´s haircut.
If you’ve seen the last part  what do you think about the finals? Are you satisfied?

One thought on “Gossip Girl Season Finale fashion

  1. Anonymous
    19 Kvě on 2011 at 12.11

    Nemáš adresu na ten diel ?

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.